Manici Çiftlik I Assos’un İlk Sürdürülebilir Oteli Manici Çiftlik I Assos’un İlk Sürdürülebilir Oteli
Rezervasyon TR

Toplantı ve Kutlamalar

Manici Çiftlik, doğanın güzellikleriyle iç içe Çanakkale'nin en özel mekanlarından biridir.Assos, Behram Köyü ve Yeşilyurt'a yakınlığıyla doğal ve tarihi yerlere yakınlığı sayesinde önemli bir konuma sahiptir. Şirketler için özel olarak tasarlanmış toplantı ve etkinlikler için uygun bir mekandır. Butik ve şık konseptimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Her ayrıntıyı özenle düşünerek sizin için özelleştirilmiş etkinlikler hazırlıyoruz.

Manici Çiftlik'te, şirketlerinizin toplantı, seminer, lansman ve özel etkinliklerini gerçekleştirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz. Konferans salonlarımız, teknolojik donanımları ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleriyle toplantılarınıza profesyonellik katıyor. Ayrıca, açık hava mekanlarımız ve doğal güzellikleri, etkinliklerinize benzersiz bir atmosfer katarak misafirlerinizi büyüleyecek.

Manici Çiftlik olarak size en lüks ve ayrıcalıklı hizmeti sunarken, aynı zamanda detaylara da önem veriyoruz. Profesyonel ekibimiz, organizasyonunuzun her aşamasında yanınızda olacak ve ihtiyaçlarınıza özel seçenekler sunacaktır. Yiyecek-içecek seçimlerinizden, dekorasyonuna kadar her detayı sizinle birlikte planlayarak, etkinliğinizi mükemmelleştireceğiz.

 

Toplantı, Kutlama ve Diğer Etkinlik Planlarınız için Bizimle İletişime Geçin

+90 286 207 11 00
+90 544 140 70 17

Looking forward to meeting you at your most special events.
Rezervasyon